Anasayfa » Çanakkale Tiny House Fiyatları

Çanakkale Tiny House Fiyatları

Çanakkale ve bölgesinde tiny house fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme.

by İbrahim ZORLU
çanakkale tiny house modeli

Çanakkale Tiny House Fiyatları

Çanakkale tiny house fiyatları ile farklı, modern, şık, rahat, maliyeti az bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Günümüz döneminde elverişsiz ortam, işsizlik ve şehirlere olan yoğun ilgi nedeniyle oluşan şehirleşme sonucu binaların arasına sıkışıp kalmak, çocuklarımızın toprakla temasının olmaması yerine doğaya daha yakın olmak isterseniz bizlere kolayca ulaşıp hemen hizmet alabilirsiniz.

çanakkale tiny house model

çanakkale tiny house model

Çanakkale Tiny House Üreticileri

Özgün, rahat ve farklı yaşam alanları üretimine sahip olan firmada sizlerin rahatlığı ve konforu için gerekli şekilde hizmet verir. Tiny House kullanımının ana amacı ise minimal, tüketimden uzak, doğaya yakın, şık, enerji tasarrufu sağlayan, yüksek maliyetlerden uzak, alan tasarrufu sağlayan, kolayca seyahat edilebilir bir yaşam biçimi sunar. Bu nedenle, Çanakkale tiny house üreticileri içerisindeki oturma alanı, yatak odası ve mutfak gibi bölümler olabilecek en minimal şekilde tasarlanacak ancak bu rahatsız etmeyecek tam tersi ferah ve mükemmel modern tasarımlarla daha özgün ve kalıcı bir yaşam alanı yaratacaktır. Tiny House ev türünden görülmemekle birlikte bir yaşam biçimi olarak kabul edilir. Bir kere alışıldığında bir daha vazgeçilemeyen bu yaşam biçimi o kadar konforlu, maliyetsiz ve cep dostu olacak ki daha önceki gereksiz kalabalığa ve maliyete ne gerek varmış dedirtecektir. Fazla oda ve eşyalardan sizi kurtaran, insan ihtiyaçlarını karşılayan bu mini evler, tekerlekli veya araçla taşınarak sabitlenebilen modelleriyle kullanımı sağlanmıştır. Doğa dostu olan bu evler günümüzde artık şık tasarımları ve ahşap görünümüyle çoğu zaman dikkat çeker.

Çanakkale Tiny House Evler

Çanakkale tiny house evler olarak da geçen bu evler sayesinde

 • Taşınabilme özelliği
 • Daha az enerji kullanımı
 • Çevre dostu
 • Daha az atık
 • Pahalı faturalardan uzak
 • Cep dostu
 • Sınırlı enerji sayesinde teknolojiden uzaklaşma
 • Kendini keşfetme imkanı
 • Huzur
 • Mimari fikirler geliştirme
 • Daha az eşya yani daha az maliyet

Bir yaşam sunar. Bu özellikler sizlere en mükemmel yaşam alanı oluşturabilmek için idealdir. Alışılagelmişin dışında farklı ve özgün sadece size ait olan bu biçim sizlere huzur verecektir.

Çanakkale Tiny House Ev Modelleri

Çanakkale tiny house ev modelleri, farklılık ve özgün tasarım imkanı sunan modellerde çok katlı, üstü açık, inside, üstte çatı katı olmak üzere daha birçok modeller beğenilmekte ve hizmet verir. Üretim aşamasında istenilen istekler doğrultusunda farklılıklar yaratılabilir. Aynı zamanda kullanılan malzemede de istekler doğrultusunda ahşap, PVC ya da metal ağırlıklı modeller kullanılabilir. Dış tasarımında da yine istekler doğrultusunda modeller oluşturulabilir ve özgün minimal evler tasarlanabilir. Tiny house ebatları ve dekorasyon özellikleri sizler tarafından belirlenebilir. İhtiyaç halinde içine soba veya şömine gibi ısınma cihazları konulabilir. Teknolojik olarak gereksinim duyulan televizyon ve internet gibi aletler yerleştirilebilir. Mobilya ve iç dekorasyon özellikleri kişisel zevkinize uygun olarak düzenlenebilir. Düşük maliyet gerektirmekte olan tiny house yapılarda, gerekli olan ısı ve ses gibi yalıtımları da çok kolay yapılabilir. Bunun yanı sıra montaj işlemi ile hızlı bir şekilde kullanıma hazır edilen Tiny house çeşitlerinin montaj süresiyse, diğer yapılara göre oldukça kısa sürer. Üretilmiş olan parçalar, birleştirilmekte ve montaj süreleri genel olarak bir gün çok kısa sürede sahiplerine teslim edilir. Her mevsim şartlarına uygun olarak imal edilmekte olan tiny house yapı malzemelerinin, sökülmesi de taşınması da oldukça kolaydır. Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk havalar için dayanıklı olan bu yapılar, buna göre her türlü bölgelerde sorunsuz kullanım avantajlarına da sahiplerine sunar. Üretilmiş ve güvenli şekilde kullanılan birçok modellerimiz bulunur.

Çanakkale Plakalı Tiny House

Ruhsatlı ve plakalı anlamında Çanakkale plakalı tiny house son derece güvenilir hizmet verir. Göz doldurucu, zevkli  iç ve dış tasarımı ile yer alanından tasarruf ederken de güzel, etkileyici ve modern yaşam alanına sahip olunabildiğinin kanıtıdır. Güvenilirlik açısından en iyi hizmeti veren Çanakkale Tiny House evleri bu konuda garanti verir. İstediğiniz özellikler doğrultusun üretilen ve kişiye özel tasarımlar ile birlikte satışa sunulan taşınabilir tiny house yapılarında, istenilen renk seçenekleri de yer alır. Özellikler insanlardan ve gürültülü yaşamdan bunalmış kişiler için ayrıcalıklı olan taşınabilir tiny house yapılarında, ahşap, PVC ve metal malzemeler kullanılır. Adı üzerinde istendiği süreler için kolay taşınma ayrıcalıklarının yer aldığı yapılar, dağ alanları, kamp alanları ya da küçük köyler için oldukça idealdir.

Çanakkale Tekerlekli Tiny House

Taşınabilme özelliğine daha da kolaylık sağlamak amacıyla üretilen tekerlekli tiny house evlerdir. Bu kolaylık sayesinde deniz kıyısı, göl kenarı, ormanlık alan, kamp alanları gibi istenilen yerlere taşınabilir. Farklı bölgelerde kolayca konaklama imkanı sağlar. Çanakkale tekerlekli tiny house, geniş aileler için oldukça yeterli bir alan genişliği ile kolay bir konaklama imkanını beraberinde getirir. Akıllı sitemler ile iç tasarımı hayata geçirilmekte olan tiny house modelleri, kullanıcıları fazlasıyla memnun edebilmektedir.

Çanakkale Ahşap Tiny House

Çanakkale ahşap tiny house özelinde Kullanılan malzemenin ahşap olması birçok avantaj sağlarken dayanıklılık olarak da sağlam olması nedeniyle mükemmel bir hizmet sunar. Güzel ve doğayla iç içe görünüm sağlayan bu model farklı tasarım yöntemleriyle de üretilebilir. Yalıtım konusunda da sağlam ve her mevsim güvenli, her mevsime uygun konfor sağlar. Oldukça şık bir görünüm sağlar.

Çanakkale Tiny House Karavan

Yürüyen ev olarak da geçen bu modellerde istenilen şehire seyahat ve taşınma derdi çekmeden yani zaman tasarrufu ve maliyet ödemeden ulaşım sağlanabilir. Karavan modellerine olan ilgi ve özellikle Z kuşağının insandan uzak yaşama isteği sonucu üretiminde talep çoğalmıştır. Tiny house ev taşınır mı sorusu kullanacak kişiler için oldukça önemlidir. Çanakkale tiny house karavan evin taşınabilir özelliği vardır. Kolaylıkla farklı alanlarda konaklama ayrıcalığı sunabilir. Özellikle şasi özelliği bulunan tiny house ev modelleri normal araçlar ile tıpkı bir karavan mantığı ile kolay bir şekilde istenen yere taşınabilir.

Çanakkale Tiny House Taşınabilir Ev

Taşınma kolaylığı sağlama özelliği bulunan bu evler insan kalabalığından kaçmak için en hızlı taşınma yöntemidir. Bol avantajlı, güzel ve şık bir yaşam alanı sağlar. Doğayla iç içe yaşamak için idealdir. Çarpık kentleşme, beton yığınlarından oluşan şehirlerden kaçmak ve doğayla iç içe huzurlu bir yaşam sürmek için en ideal yöntemdir. Günümüzde paranın değerini kaybetmesi sonucuyla oluşan durum için maliyetten uzak, geleceğe temiz çevre bırakabilmek için en ideal yöntemdir. Dünyanın birçok ülkesinde artık insanlar bu küçük evlerde yaşıyorlar. Doğayla iç içe minimal bir yaşam tarzını benimseyen insanlar, bu küçük ama süper kullanışlı evlerde hayatlarını sürdürüyorlar.

Çanakkale tiny house taşınabilir ev bize bu hizmeti sağlıyorlar. Kaliteli işçilik ile üretilen Tiny house ile Hiçbir canlının zarar görmemesine ve hiçbir zararlı atık oluşmamasına özen gösterilir. Tiny house sahibi olmak için pek çok sebebiniz olabilir. İster daha sade bir yaşam için, ister tasarruf yapmak için, isterse de hafta sonu için daha özgür bir ortama çekilmek için olsun, biraz yaratıcılık, biraz inanç ve doğru bir ekiple bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. . Tiny house imalatı yapan ve standardın dışına çıkabilen bir firma olduğumuzu müşteri memnuniyet seviyesinden bellidir. .iny house sektöründe imalat yapan firma sayısı Türkiye’de sınırlıdır. Bu konuda en güvenli şekilde bizleri tercih edebilirsiniz.

çanakkale tiny house
çanakkale tiny house
çanakkale tiny house tekerlekli ev
çanakkale tiny house tekerlekli ev
çanakkale tiny house salon
çanakkale tiny house salon
çanakkale tiny house mutfak
çanakkale tiny house mutfak
çanakkale tiny house model
çanakkale tiny house model
çanakkale tiny house maliyeti
çanakkale tiny house maliyeti
çanakkale tiny house kaplama
çanakkale tiny house kaplama
çanakkale tiny house içi
çanakkale tiny house içi
çanakkale tiny house fiyatları
çanakkale tiny house fiyatları
çanakkale tiny house fiyat
çanakkale tiny house fiyat
çanakkale tiny house fiyat listesi
çanakkale tiny house fiyat listesi
çanakkale tiny house duş kabini
çanakkale tiny house duş kabini
çanakkale tiny house banyo
çanakkale tiny house banyo
çanakkale tiny house ahşap evler
çanakkale tiny house ahşap evler
çanakkale tiny house ahşap ev
çanakkale tiny house ahşap ev
çanakkale tiny house modelleri
çanakkale tiny house modeli
çanakkale tiny house modeli

Leave a Comment