Anasayfa » İstanbul Tiny House Fiyatları

İstanbul Tiny House Fiyatları

İstanbul ve bölgesinde tiny house fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme.

by İbrahim ZORLU
istanbul tiny house modeli

İstanbul Tiny House Fiyatları

İstanbul ev bakımından çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Evlerin çeşitlilik göstermesinin yanı sıra son zamanlar da güncel evlerden biri olan Tiny House evler ile de ön plana çıkmaktadır. Doğru bir şekilde tercih edilir ise son derece kullanışlı evler ön plana çıkar. Son yıllar da yapılan pek çok düzenleme ile birlikte 10 ila 30 metre kara arasın da olan bu evlerin son derece kullanışlı bir hale getirilmesi sağlanmıştır. Evlerin kalite bakımından da ön plana çıkması için kullanılan malzemelerin kaliteli ve birinci derece olması gerekmektedir.

İstanbul Tiny House fiyatları bakımından değişiklik göstermektedir. Ev içi dizaynın durumuna bağlı olarak fiyat konusunda dalgalanmalar yaşanmaktadır. Tiny House evler minimal yaşam tarzını hayatının her noktasında benimsemiş olan kişiler için son derce uygun olmaktadır. Bu evler ile birlikte son derece etkin bir yaşam sürmek adına minimal evler ön plana çıkmaktadır. Doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir.

İstanbul Tiny House Üreticiler

İstanbul Tiny House üreticiler bakımından da son derece ideal olmaktadır. Üreticiler daha çok klasik olan minimal evler tercih etmektedir. Bu evlerin iç ve dış dekorasyonlarının en doğru şekilde yapılması adına ilk olarak üretici olan kişiler ile çizimlerin yapılması gerekir. Çizimler en doğru şekilde yapıldığı zaman ortaya çok daha güzel bir Tiny House ev çıkacaktır. İstanbul’un ilçelerin de bu evlerin pek çoğuna rastlamak mümkün olmaktadır.

Evler de yapılan ufak değişiklikler ile Tiny House formatına getirmek mümkün olmaktadır Bahçeli olacak şekilde yapılması da mümkün olmaktadır. Bahçeli formu tercih edilir ise doğa ile iç içe olan bir ev yapısı ortaya çıkmış olur. Özellikle son yıllar da bu evler ile ilgili olarak yeni düzenlemeler yapılmaktadır. Yapılan düzenlemeler vesilesi ile bu evlerin yapımı için imarlı olan arazi ya da bahçelerin kullanılması gerekmektedir. İmarsız olan alanlara bu evlerin yapımı söz konusu olamaz.

İstanbul Tiny House Evler

İstanbul Tiny House  ev bakımından son derece gelişmiş olan şehirlerden biridir. Sürekli olarak gelişme gösteren şehirlerden biri olan İstanbul, ev bakımından da gelişmeleri yakından takip etmektedir. İstanbul Tiny House evler ile son yıllar da gündeme gelmeyi başardı. Tiny Hose evlerin yapımı ve iç dizaynı ile ilgili olarak uzmanlık gösteren kişiler ile çalışmak çok daha faydalı bir sonucun ortaya çıkması açısından fayda durumunu ortaya çıkaracaktır.

istanbul tiny house model

istanbul tiny house model

Doğru bir planlama yapılması ile birlikte en verimli olan sonucu elde edebilirsiniz. Minimal yaşam genellikle kıyafetler ve eşyalar ile benimsense de son yıllar da daha küçük evler de bu yaşam tarzının bir parçası haline gelmeye başladı. Yapımı esnasında herhangi bir hata durumunun oluşmaması için üretici ile evi yaptıracak olan kişinin daha önceden planlama yapması gerekmektedir. Bu şekilde olası hataların ya da sorunların önüne geçmek mümkün olur.

İstanbul Tiny House Ev Modelleri

İstanbul Tiny House ev modelleri bakımından da çeşitlilik durumu söz konusu olmaktadır. Pek çok farklı modelin ön plana çıkması ile birlikte son yıllar da çeşitli düzenlemeler yapılmaya başladı. Özellikle son yıllar da Tiny House evlere olan ilginin artması ile birlikte bu evlerin modellerinde de yenilikler ve çeşitlenmeler ortaya çıkmaya başladı. Düzenlemelerin en uygun şekilde yapılması adına ilk olarak model tercihi yapılması gerekmektedir.

Evin tek katlı mı yoksa 2 katlı mı olacağı konuşulmalıdır. Aynı zaman da oda sayısı da kişiler tarafından belirlenmelidir. Tiny House evlerin genişliği 10 metre kare ile 30 metre kare arasın da değişir. Boyutu da evi yaptıracak olan kişinin belirlemesi gerekir.

İstanbul Plakalı Tiny House

Plakalı olan Tiny House evler son zamanlar da çok fazla ön plana çıkan evler arasın da yer almaktadır. Evlerin plakalı şekilde yapılması ile birlikte güvenlik ve önem konusu daha da artmaya başlamıştır. İstanbul plakalı Tiny House bakımından son derece önemli olan evlerden biridir. Minimal ev olarak geçen bu evlerin yapımı esnasın da en çok dikkat edilmesi gereken konu birinci kalite olan malzemenin kullanılması olmaktadır.

Uygun olan malzemeler ile kısa süre içerisin de evler yapılmaktadır. Küçük olan evler oldukları için kısa süre içerisin de en az masraf ile tamamlanmaktadır. Aynı zaman da evlerin iç dekoru da çok büyük bir önem arz etmektedir. Evlerin işlevsel kullanımı için iç dizayn son derece önemlidir.

İstanbul Tekerlekli Tiny House

Tekerlekli olan ev yapıları her ev için uygun olmaz. Büyük olan evlerin tekerlekli olacak şekilde inşa edilmesi söz konusu değildir. Fakat küçük olan evlere tekerlek inşa edilir ise taşınması ve ilerletilmesi söz konusu olabilir. İstanbul tekerlekli Tiny House evler son zamanlar da ön plana çıkan ev modellerinden biri haline gelmiştir.

Doğru bir kullanım gösterilir ise en ideal formunu elde etmek söz konusu olur. Tekerlekli yapı ile birlikte taşınabilir ev formatı da elde edilir. Bu evler hep satın alınabilir hem de kiralanabilir evler olmaktadır. Son yıllar da uygun kullanımından kaynaklı olarak ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Ahşap Tiny House

Ahşap evler her zaman en çok tercih edilen evler olmaktadır. Ahşabın sıcaklığı ve samimiyeti Tiny House gibi küçük evler ile birleştiği zaman çok daha ön plana çıkmaktadır. İstanbul Ahşap Tiny House evler bakımından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir.

Bungalov gibi küçük evlerde de sıcaklığı yakalamak adına ahşap temel madde olarak tercih edilmektedir. Dışı ahşap olacak şekilde tercih edilen bu evlerin iç dizaynlarında da ahşap materyalinin ön plana çıkması çok daha iyi olacaktır. Camların yoğun olduğu ahşap evler de hem şık hem de sıcak bir görünüm kazanmak konusunda son derece önemlidir.

İstanbul Tiny House Karavan

Tiny House sadece ev şeklinde ortaya çıkmamaktadır. Aynı zaman da karavanlar da Tiny House gibi küçük evlere kolay bir şekilde dönüştürülmektedir. İstanbul Tiny House karavan etkili bir şekil de yapılır ise işlevsel bir ev elde etmek mümkündür. Sürekli olarak seyahat eden ya da gezmeyi seven insanlar için bu evler son derece ideal olan evler arasın da yer alırlar. Uygulama esnasın da çok yüksek bir maliyet durumu söz konusu olmaz.

Bu evlerin içerisin de hem banyo hem mutfak hem yatak odası hem de oturmak ve yemek yemek için ayrı bir alan bulunmaktadır. Bu kadar şeyi bir araya sığdırabilmek için ise en işlevsel olan materyaller ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Tiny House Taşınabilir Ev

Tiny House evler standart evler ile kıyaslandığı zaman çok daha küçük evler olmaktadır. Kullanımı ve uygulaması esnasın da kolaylık sağlaması da faydaları arasında yer alır. İstanbul Tiny House taşınabilir ev düşüncesi insanlara çok cazip gelen bir düşünce olmaktadır. Son yıllar da bu evler için imkân sağlanmaktadır. Tiny House evler ile ilgili firmamızdan en etkin ve en hızlı hizmeti alabilir ve kısa sürede evinizi  bulabilirsiniz.

istanbul tiny house
istanbul tiny house
istanbul tiny house tekerlekli ev
istanbul tiny house tekerlekli ev
istanbul tiny house mutfak
istanbul tiny house mutfak
istanbul tiny house mutfak
istanbul tiny house mutfak
istanbul tiny house modelleri
istanbul tiny house modelleri
istanbul tiny house içi
istanbul tiny house içi
istanbul tiny house kaplama
istanbul tiny house kaplama
istanbul tiny house maliyeti
istanbul tiny house maliyeti
istanbul tiny house model
istanbul tiny house model
istanbul tiny house modeli
istanbul tiny house modeli
istanbul tiny house fiyatları
istanbul tiny house fiyatları
istanbul tiny house fiyat
istanbul tiny house fiyat
istanbul tiny house fiyat listesi
istanbul tiny house fiyat listesi
istanbul tiny house duş kabini
istanbul tiny house duş kabini
istanbul tiny house banyo
istanbul tiny house banyo
istanbul tiny house ahşap evler
istanbul tiny house ahşap evler
istanbul tiny house ahşap ev
istanbul tiny house ahşap ev

Leave a Comment